• 1 Timoteus 5:8 B21
    [8] Kdo se nestará o své blízké, a zvláště o vlastní rodinu, zapřel víru a je horší než nevěřící.

    https://bible.com/bible/15/1ti.5.8.B21
    1 Timoteus 5:8 B21 [8] Kdo se nestará o své blízké, a zvláště o vlastní rodinu, zapřel víru a je horší než nevěřící. https://bible.com/bible/15/1ti.5.8.B21
    BIBLE.COM
    Client Challenge
    Reakce
  • Bůh ma neskutečné množství lásky pro nás , někdy si to ani neuvědomujeme😒 On je tak moc milující že nám je ochotný odpustit vše a skutečně je jediný kdo nám odpuštěné hříchy nepřipomíná , ale vyhodí je do hloubky moře zapomeni . Co to znamená?? Nikdy se k nim nevrací. V mém srdci je: že když odpustím bližnímu svému , už nechci!!! na to vzpomínat !!! a tak se snažme toho dosáhnout ať jsme Bozim obrazem 👌 Co to vůbec je byt Božím obrazem?? vs jak poznám že jsem skutečně odpustil/a??? Byl h když nám odpustí , tak se na nás nedívá skrz prsty a neříká odpouštím ale už ho nechci vidět. My odpustíme ale pořád žijeme tím způsobem že , se straníme toho člověka ať už ho nepotkám. Díváme se skrz prsty. Mame se nechat vést Duchem svatým a pokud skutečně odpustíme , tak dokážeme toho bližního obejmout podat mu ruku , dal se s ním přátelit byt mu na blízku když bude potřeba mu pomoci . Neboť je odpuštěno , smazáno a hřích už nepřebývá v našem srdci je tam Duchovní láska , která kvete a neuvadá. Bozi obraz je čistota v srdci , čistota v mysli a skutečné přátelství v dobrém i ve zlém . Duchovní obraz je byt a dělat co s námi dělá Duch svatý : očišťuje nás když činíme pokání , dává nám novou šanci ale nepřipomíná staré věci . Nedívá se skrz prsty . Je milující za každou cenu neboť umí odpustit skutečné odpustit a zapomenout. Jak je psané Nikdo není dokonalý není ani jeden a i když nám bližní ublíží tak naší povinností je mu odpustit a dát mu novou šanci jako Bůh dává nám. Každý má právo se zlepšit!!😘 I my ubližuje a kolikrát si to ani neuvědomujeme ale pořád máme od Boha šanci se zlepšit a vše napravit. Božím obrazem je byt čistý , být tím světlem pro nevěřící , být tím zářivým světlem aby se nás bližní nebáli, ale naopak dokázali za námi přijít pro radu pro modlitbu atd.
    Odpustit od srdce a zapomenout a přátelit se dat je umění ! Odpouštíme na venek ale v srdci to máme nastavené jinak , ale Bozi obraz je odpustit neřešit zapomenout vyhodit do hloubky zapomenout a byt mu napomoci , umet obejmout a podpořit . S Duchem svatým to jde, jen mu naslouchat a nechat se jím vést . Dat mu celé naše srdce ne jen část. Bůh chce celé naše srdce aby nás mohl proměňovat . Učme se , otevřeme cele srdce Bohu i když je nám zle a skutečně odpouštějme . Pomůžeme a ulevíme sobě i bližnímu svému. Shalom
    Bůh ma neskutečné množství lásky pro nás , někdy si to ani neuvědomujeme😒 On je tak moc milující že nám je ochotný odpustit vše a skutečně je jediný kdo nám odpuštěné hříchy nepřipomíná , ale vyhodí je do hloubky moře zapomeni . Co to znamená?? Nikdy se k nim nevrací. V mém srdci je: že když odpustím bližnímu svému , už nechci!!! na to vzpomínat !!! a tak se snažme toho dosáhnout ať jsme Bozim obrazem 👌 Co to vůbec je byt Božím obrazem?? vs jak poznám že jsem skutečně odpustil/a??? Byl h když nám odpustí , tak se na nás nedívá skrz prsty a neříká odpouštím ale už ho nechci vidět. My odpustíme ale pořád žijeme tím způsobem že , se straníme toho člověka ať už ho nepotkám. Díváme se skrz prsty. Mame se nechat vést Duchem svatým a pokud skutečně odpustíme , tak dokážeme toho bližního obejmout podat mu ruku , dal se s ním přátelit byt mu na blízku když bude potřeba mu pomoci . Neboť je odpuštěno , smazáno a hřích už nepřebývá v našem srdci je tam Duchovní láska , která kvete a neuvadá. Bozi obraz je čistota v srdci , čistota v mysli a skutečné přátelství v dobrém i ve zlém . Duchovní obraz je byt a dělat co s námi dělá Duch svatý : očišťuje nás když činíme pokání , dává nám novou šanci ale nepřipomíná staré věci . Nedívá se skrz prsty . Je milující za každou cenu neboť umí odpustit skutečné odpustit a zapomenout. Jak je psané Nikdo není dokonalý není ani jeden a i když nám bližní ublíží tak naší povinností je mu odpustit a dát mu novou šanci jako Bůh dává nám. Každý má právo se zlepšit!!😘 I my ubližuje a kolikrát si to ani neuvědomujeme ale pořád máme od Boha šanci se zlepšit a vše napravit. Božím obrazem je byt čistý , být tím světlem pro nevěřící , být tím zářivým světlem aby se nás bližní nebáli, ale naopak dokázali za námi přijít pro radu pro modlitbu atd. Odpustit od srdce a zapomenout a přátelit se dat je umění ! Odpouštíme na venek ale v srdci to máme nastavené jinak , ale Bozi obraz je odpustit neřešit zapomenout vyhodit do hloubky zapomenout a byt mu napomoci , umet obejmout a podpořit . S Duchem svatým to jde, jen mu naslouchat a nechat se jím vést . Dat mu celé naše srdce ne jen část. Bůh chce celé naše srdce aby nás mohl proměňovat . Učme se , otevřeme cele srdce Bohu i když je nám zle a skutečně odpouštějme . Pomůžeme a ulevíme sobě i bližnímu svému. Shalom
    Reakce
  • „Odvrácená strana“ nemorálnosti

    „Vysvoboď mě ode všech mých nevěrností, nedopouštěj, aby bloud mě tupil!“Žalm 39:9

    Král David zneuctil Bat-šebu. Nakonec se ale přiznal a vyznal svůj hřích proroku Nátanovi. „Nátan Davidovi pravil: ‚Týž Hospodin tvůj hřích sňal. Nezemřeš. … jsi však touto věcí zavinil, aby nepřátelé Hospodina znevažovali…‘“ (2. Samuelova 12:13-14). Později David napsal v Žalmech: „Vysvoboď mě ode všech mých nevěrností, nedopouštěj, aby bloud mě tupil!“ (Žalm 39:9). Pojďme se na chvíli zamyslet nad „odvrácenou stranou“ nemorálnosti, která vyjde najevo:

    1) Tvůj partner zažívá hanbu, odmítnutí, zradu a bolest v srdci. Žádné pokání ani prosby o odpuštění tuto ránu nemohou zmírnit. Důvěra je vystřídána podezřívavostí.

    2) Nevinnost a důvěra vašich dětí utrpí devastující ránu. Jejich zdravý pohled na život bude pravděpodobně vážně poškozen.

    3) Bolest, již prožívají vaši rodiče, rodina a přátelé, je nepopsatelná. Ty sám se pravděpodobně budeš stydět před ostatními
    křesťany, zejména před těmi, kteří tě otevřeně oceňovali, respektovali a důvěřovali ti.

    4) Tvé selhání mohou druzí vnímat jako povolení udělat totéž.

    5) Ztratíš svůj vnitřní pokoj.

    6) Ztratíš svou sebedůvěru před Bohem.

    7) Tví nepřátelé dostanou další důvod k posměchu a výsměchu. A zájmy, které zastupuješ, utrpí škodu.
    To je vysoká cena! Jaké je tedy řešení? Buď a zůstávej naplněn Duchem svatým. Tady je důvod: „Ovoce Božího Ducha .… je … sebeovládání“ (Galatským 5:22-23).
    „Odvrácená strana“ nemorálnosti „Vysvoboď mě ode všech mých nevěrností, nedopouštěj, aby bloud mě tupil!“Žalm 39:9 Král David zneuctil Bat-šebu. Nakonec se ale přiznal a vyznal svůj hřích proroku Nátanovi. „Nátan Davidovi pravil: ‚Týž Hospodin tvůj hřích sňal. Nezemřeš. … jsi však touto věcí zavinil, aby nepřátelé Hospodina znevažovali…‘“ (2. Samuelova 12:13-14). Později David napsal v Žalmech: „Vysvoboď mě ode všech mých nevěrností, nedopouštěj, aby bloud mě tupil!“ (Žalm 39:9). Pojďme se na chvíli zamyslet nad „odvrácenou stranou“ nemorálnosti, která vyjde najevo: 1) Tvůj partner zažívá hanbu, odmítnutí, zradu a bolest v srdci. Žádné pokání ani prosby o odpuštění tuto ránu nemohou zmírnit. Důvěra je vystřídána podezřívavostí. 2) Nevinnost a důvěra vašich dětí utrpí devastující ránu. Jejich zdravý pohled na život bude pravděpodobně vážně poškozen. 3) Bolest, již prožívají vaši rodiče, rodina a přátelé, je nepopsatelná. Ty sám se pravděpodobně budeš stydět před ostatními křesťany, zejména před těmi, kteří tě otevřeně oceňovali, respektovali a důvěřovali ti. 4) Tvé selhání mohou druzí vnímat jako povolení udělat totéž. 5) Ztratíš svůj vnitřní pokoj. 6) Ztratíš svou sebedůvěru před Bohem. 7) Tví nepřátelé dostanou další důvod k posměchu a výsměchu. A zájmy, které zastupuješ, utrpí škodu. To je vysoká cena! Jaké je tedy řešení? Buď a zůstávej naplněn Duchem svatým. Tady je důvod: „Ovoce Božího Ducha .… je … sebeovládání“ (Galatským 5:22-23).
    Reakce
    1 Komentáře
  • Buď optimistou (2)

    „Ve světě máte soužení. Ale vzchopte se, já jsem přemohl svět.“ Jan 16:33

    Žádná situace, v níž se ocitneš, tě nemusí definovat ani porazit. Ačkoli ji nemůžeš změnit, můžeš ji překonat. George Bernard Shaw napsal: „Mnozí neustále svádějí vinu za to, jací jsou, na okolnosti. Já na okolnosti nevěřím. Lidé, kteří v tomto světě uspějí, jsou ti, kteří se zvednou a hledají okolnosti, které chtějí, a pokud je nemohou najít, vytvoří si je.“

    Pokud jde o víru, příliš se spoléháme na nepřímé důkazy. Pochybnosti znamenají, že naše okolnosti určují, jak se cítíme a čemu věříme. Když dovolíme, aby se naše okolnosti postavily mezi nás a Boha, vytvoří to kouřovou clonu pochybností. Víra znamená, že mezi sebe a své okolnosti postavíš Boží zaslíbení. Neznamená to, že popíráš realitu. Znamená to prostě, že jsi v kontaktu s vyšší realitou, která je skutečnější než to, co můžeš ohmatat, ochutnat, vidět, slyšet, cítit nebo očichat.

    Ježíš byl realistou: „Ve světě máte soužení.“ Byl však také optimistou: „Ale vzchopte se, já jsem přemohl svět“ (Jan 16:33). Náš optimismus je zakotven v prázdném hrobě. Jestliže Ježíš vstal z hrobu – a on to udělal – neexistuje problém, který by pro tebe nemohl vyřešit. Musíš začít žít tak, jako bys tomu věřil. V knize Zjevení je sedm zaslíbení, která začínají stejnou frází: „Kdo zvítězí…“ Případně: „Tomu, kdo zvítězí…“ (Zjevení 2:7, 11, 26, 28; 3:5, 21; 21:7). To nám připomíná naši pravou identitu vítězů. Nejsme jen přemožitelé a vítězové, jsme víc než vítězové!
    Buď optimistou (2) „Ve světě máte soužení. Ale vzchopte se, já jsem přemohl svět.“ Jan 16:33 Žádná situace, v níž se ocitneš, tě nemusí definovat ani porazit. Ačkoli ji nemůžeš změnit, můžeš ji překonat. George Bernard Shaw napsal: „Mnozí neustále svádějí vinu za to, jací jsou, na okolnosti. Já na okolnosti nevěřím. Lidé, kteří v tomto světě uspějí, jsou ti, kteří se zvednou a hledají okolnosti, které chtějí, a pokud je nemohou najít, vytvoří si je.“ Pokud jde o víru, příliš se spoléháme na nepřímé důkazy. Pochybnosti znamenají, že naše okolnosti určují, jak se cítíme a čemu věříme. Když dovolíme, aby se naše okolnosti postavily mezi nás a Boha, vytvoří to kouřovou clonu pochybností. Víra znamená, že mezi sebe a své okolnosti postavíš Boží zaslíbení. Neznamená to, že popíráš realitu. Znamená to prostě, že jsi v kontaktu s vyšší realitou, která je skutečnější než to, co můžeš ohmatat, ochutnat, vidět, slyšet, cítit nebo očichat. Ježíš byl realistou: „Ve světě máte soužení.“ Byl však také optimistou: „Ale vzchopte se, já jsem přemohl svět“ (Jan 16:33). Náš optimismus je zakotven v prázdném hrobě. Jestliže Ježíš vstal z hrobu – a on to udělal – neexistuje problém, který by pro tebe nemohl vyřešit. Musíš začít žít tak, jako bys tomu věřil. V knize Zjevení je sedm zaslíbení, která začínají stejnou frází: „Kdo zvítězí…“ Případně: „Tomu, kdo zvítězí…“ (Zjevení 2:7, 11, 26, 28; 3:5, 21; 21:7). To nám připomíná naši pravou identitu vítězů. Nejsme jen přemožitelé a vítězové, jsme víc než vítězové!
    Reakce
  • Společně se v M-Areně v Prešově sejdou členové mnoha sborů a denominací a bude to čas, kdy Duch Svatý zasáhne ty, které si tam přivede.
    Přijďte společně s rodinou, vezměte nevěřící přátelé nebo ty, kteří potřebují zažít realitu Božího království.
    Společně se mnou dorazí Zoe Gonzalez, který nás doprovázel i na konferenci v Brně nebo Bučanech u Trnavy.
    Pastores Zoe Vanessa
    Společně se v M-Areně v Prešově sejdou členové mnoha sborů a denominací a bude to čas, kdy Duch Svatý zasáhne ty, které si tam přivede. Přijďte společně s rodinou, vezměte nevěřící přátelé nebo ty, kteří potřebují zažít realitu Božího království. Společně se mnou dorazí Zoe Gonzalez, který nás doprovázel i na konferenci v Brně nebo Bučanech u Trnavy. Pastores Zoe Vanessa
    Reakce
  • Buduj a vzdělávej lidi

    „…budujte jeden druhého…“ (1. Tesalonickým 5:11)

    Kolikrát si ani neuvědomujeme, jakou sílu mají naše slova. Jedna věta může někoho zvednout ze země. Jedno povzbuzení může změnit směr celého života. Každý z nás touží po tom, aby v něj někdo věřil – aby slyšel: „Vidím v tobě potenciál. Nejsi sám.“

    Možná máš právě teď ve svém okolí někoho, kdo tiše bojuje. Někdo, kdo pochybuje, jestli má cenu pokračovat. A právě ty můžeš být tím hlasem naděje. Zastav se a zeptej se: Komu dnes můžu zasít semínko víry? Komu můžu říct, že na to má?

    Bůh nás nevolá jen k tomu, abychom rostli my sami, ale abychom pomáhali růst druhým. Naslouchej jejich snům. Povzbuzuj jejich kroky. Stůj za nimi i tehdy, když si sami nevěří. Právě tak se buduje – láskou, vírou a slovem, které dává život.

    Dnes můžeš někomu změnit den… a možná i celý život. Tak to udělej. Promluv život, ne pochybnosti.

    HALLELUJA! Přijímáš to dnes? AMEN! 🙌
    Buduj a vzdělávej lidi „…budujte jeden druhého…“ (1. Tesalonickým 5:11) Kolikrát si ani neuvědomujeme, jakou sílu mají naše slova. Jedna věta může někoho zvednout ze země. Jedno povzbuzení může změnit směr celého života. Každý z nás touží po tom, aby v něj někdo věřil – aby slyšel: „Vidím v tobě potenciál. Nejsi sám.“ Možná máš právě teď ve svém okolí někoho, kdo tiše bojuje. Někdo, kdo pochybuje, jestli má cenu pokračovat. A právě ty můžeš být tím hlasem naděje. Zastav se a zeptej se: Komu dnes můžu zasít semínko víry? Komu můžu říct, že na to má? Bůh nás nevolá jen k tomu, abychom rostli my sami, ale abychom pomáhali růst druhým. Naslouchej jejich snům. Povzbuzuj jejich kroky. Stůj za nimi i tehdy, když si sami nevěří. Právě tak se buduje – láskou, vírou a slovem, které dává život. Dnes můžeš někomu změnit den… a možná i celý život. Tak to udělej. Promluv život, ne pochybnosti. HALLELUJA! Přijímáš to dnes? AMEN! 🙌
    Reakce
  • Who walked with God and never died?
    Who walked with God and never died?
    1
    2
    1
    Reakce
  • Nikdy jsem neměl rád pretvarky a proto se nikdy nebudu pretvaret. Když budu mít trápení.. Nebudu se smát. Když cítím bolest budu plakat... Když budu cítit radost, budu se radovat. Bůh mě miluje takového jaký jsem. Miluje mě i když nadávám a vybouchnu. On je v tom všem semnou a to je mi útěchou,když se zlobím on se zlobí semnou, když pláču on pláče semnou, když se trápím on se trápí semnou. On jediný byl celej život semnou a nikdy mě neopustil když mě všichni opustili a zradili on mě nikdy nezradil. Byl tam semnou, byl v tom semnou a miloval mě stejně jako dnes. Nikomu nevěřím jen jemu!!! Už mě nezajímá kdo si o mě co myslí a nesnažím se rozumět člověku ale zajímá mě to jak se na mě dívá Ježíš Kristus ten který za mě položil svůj drahocenný život!! Chci znát a rozumět více jemu jedinému, tomu kterého byčovali a trhali mu kusy masa, tomu který po tom všem nesl ten těžký kříž a na který ho přibyli těmi velkými hřeby... Za mě!! Za mě!!! Abych já mohl žít! On mi za to stojí abych o něm mluvil, abych jemu vzdával chválu a dík... 🙏☝️💯 On mě tolik miluje!!! Díky Pane Ježíši!!! Díky!!! On je můj jediný vzor! A chci jít jen po jeho cestě. 💯☝️🙏❤️
    Nikdy jsem neměl rád pretvarky a proto se nikdy nebudu pretvaret. Když budu mít trápení.. Nebudu se smát. Když cítím bolest budu plakat... Když budu cítit radost, budu se radovat. Bůh mě miluje takového jaký jsem. Miluje mě i když nadávám a vybouchnu. On je v tom všem semnou a to je mi útěchou,když se zlobím on se zlobí semnou, když pláču on pláče semnou, když se trápím on se trápí semnou. On jediný byl celej život semnou a nikdy mě neopustil když mě všichni opustili a zradili on mě nikdy nezradil. Byl tam semnou, byl v tom semnou a miloval mě stejně jako dnes. Nikomu nevěřím jen jemu!!! Už mě nezajímá kdo si o mě co myslí a nesnažím se rozumět člověku ale zajímá mě to jak se na mě dívá Ježíš Kristus ten který za mě položil svůj drahocenný život!! Chci znát a rozumět více jemu jedinému, tomu kterého byčovali a trhali mu kusy masa, tomu který po tom všem nesl ten těžký kříž a na který ho přibyli těmi velkými hřeby... Za mě!! Za mě!!! Abych já mohl žít! On mi za to stojí abych o něm mluvil, abych jemu vzdával chválu a dík... 🙏☝️💯 On mě tolik miluje!!! Díky Pane Ježíši!!! Díky!!! On je můj jediný vzor! A chci jít jen po jeho cestě. 💯☝️🙏❤️
    Reakce
  • Máme tady další věc k vyvolání strachu a odvedení pozorností lidí k jejich manipulaci. Obří asteroid který míří na zemi a pozor proletí kolem země a může dopadnout i na zem v roce 2029 a dokonce znají i přesný čas na sekundu přesně.... Prosím vás vůbec tomu nevěřte je to celé lež, další lež vytvořena k vyvolání strachu lidí, chaosu, manipulaci a odvedení pozornosti. A teď si říkejte co chcete ale já věřím Božímu Slovu a kdyby měl nějaký asteroid zničit planetu tak v Bibli nebude psáno že 2 příchod nikdo nezná, ten den ani hodinu nezná ani andělé v nebi ani Syn jen a pouze Otec. Kolikrát už tady tyhle manipulace lidí byli... Konec světa který už měl být já nevím kolikrát a kdesi cosi... Ďábel je manipulant rád člověka straší neboť strach člověka paralyzuje a stává se snadnou kořistí. Proto jsem vděčný Bohu že mě zbavil veškerého strachu. 🙏☝️ V Bibli je Slovo NEBOJ SE napsané 365x což je na každý den jednou, i kdyby padaly z nebe šutry já se bát nebudu neboť vím že Bůh je semnou a když Bůh říká neboj se protože já jsem s tebou tak čeho se budu bát? 🙏 Amen. Sláva patří Bohu tomu jedinému pravému, všemohoucímu a živému! Ježíš je ta Cesta Pravda a Život a nikdo nepřichází k Otci než skrze něj!!! Amen 🙏☝️❤️💯Jan 14:6 B21
    [6] „Já jsem ta cesta, pravda a život,“ odpověděl Ježíš. „Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.

    Matouš 24:36 B21
    [36] Ten den a hodinu však nikdo nezná – ani nebeští andělé, ani Syn – jedině sám můj Otec.
    Máme tady další věc k vyvolání strachu a odvedení pozorností lidí k jejich manipulaci. Obří asteroid který míří na zemi a pozor proletí kolem země a může dopadnout i na zem v roce 2029 a dokonce znají i přesný čas na sekundu přesně.... Prosím vás vůbec tomu nevěřte je to celé lež, další lež vytvořena k vyvolání strachu lidí, chaosu, manipulaci a odvedení pozornosti. A teď si říkejte co chcete ale já věřím Božímu Slovu a kdyby měl nějaký asteroid zničit planetu tak v Bibli nebude psáno že 2 příchod nikdo nezná, ten den ani hodinu nezná ani andělé v nebi ani Syn jen a pouze Otec. Kolikrát už tady tyhle manipulace lidí byli... Konec světa který už měl být já nevím kolikrát a kdesi cosi... Ďábel je manipulant rád člověka straší neboť strach člověka paralyzuje a stává se snadnou kořistí. Proto jsem vděčný Bohu že mě zbavil veškerého strachu. 🙏☝️ V Bibli je Slovo NEBOJ SE napsané 365x což je na každý den jednou, i kdyby padaly z nebe šutry já se bát nebudu neboť vím že Bůh je semnou a když Bůh říká neboj se protože já jsem s tebou tak čeho se budu bát? 🙏 Amen. Sláva patří Bohu tomu jedinému pravému, všemohoucímu a živému! Ježíš je ta Cesta Pravda a Život a nikdo nepřichází k Otci než skrze něj!!! Amen 🙏☝️❤️💯Jan 14:6 B21 [6] „Já jsem ta cesta, pravda a život,“ odpověděl Ježíš. „Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne. Matouš 24:36 B21 [36] Ten den a hodinu však nikdo nezná – ani nebeští andělé, ani Syn – jedině sám můj Otec.
    Reakce
  • Ďábel se vydává za anděla světla, všechny sladké řečičky jsou od něj, takže když něco vypadá až moc krásně a lákavě je to skažené, ďábel se převléká za Ježíše ale Ježíš není žádnéj ťuťu ňuňu, Hospodin je udatný Bojovník jeho jméno je Hospodin!!! Jeho Láska trvá na věky a rve se za své ovečky!!! Takže když něco vypadá moc krásně a lákavě a strašně jednoduše, dej od toho ruce pryč protože je to ďáblova past. Slabocha a já nevím co ještě dělá z Ježíše ďábel. Protože on ví že takový je on sám a on ví že Ježíš je mocný a Silný neboť je to samotný Bůh a je to ten všemohoucí!!! Ďábel se ho snaží jen zesmesnovat aby mu nikdo nevěřil a jen se mu smály. Ale až přijde Ježíš tak se zatřesou nebesa i zem před jeho Svatostí a Mocí.
    Ďábel se vydává za anděla světla, všechny sladké řečičky jsou od něj, takže když něco vypadá až moc krásně a lákavě je to skažené, ďábel se převléká za Ježíše ale Ježíš není žádnéj ťuťu ňuňu, Hospodin je udatný Bojovník jeho jméno je Hospodin!!! Jeho Láska trvá na věky a rve se za své ovečky!!! Takže když něco vypadá moc krásně a lákavě a strašně jednoduše, dej od toho ruce pryč protože je to ďáblova past. Slabocha a já nevím co ještě dělá z Ježíše ďábel. Protože on ví že takový je on sám a on ví že Ježíš je mocný a Silný neboť je to samotný Bůh a je to ten všemohoucí!!! Ďábel se ho snaží jen zesmesnovat aby mu nikdo nevěřil a jen se mu smály. Ale až přijde Ježíš tak se zatřesou nebesa i zem před jeho Svatostí a Mocí.
    Reakce
  • Bruslení pro všechny (Praha ) – vezmi rodinu i děti, klidně pozvi i nevěřící kamarády; kdo chce, ať dorazí a užijeme si společný čas.
    Bruslení pro všechny (Praha ) – vezmi rodinu i děti, klidně pozvi i nevěřící kamarády; kdo chce, ať dorazí a užijeme si společný čas.
    Reakce
  • Najdokonalejšia láska, je tá Božia láska. Halelujah. Amen. Sláva a česť ti Pane. ❤️✝️❤️

    #god #holyspirit #jesus #love #foryou #faith #never #glory
    Najdokonalejšia láska, je tá Božia láska. Halelujah. Amen. Sláva a česť ti Pane. ❤️✝️❤️ #god #holyspirit #jesus #love #foryou #faith #never #glory
    Reakce
Další výsledky