V nejmenovaných církvích se cítím jak v kostele... Já jsem 2 roky spasenej a čekal jsem že v cirkvi nebudu jako v kostele sedět poslouchat pastora a potom jít domů... Když jsem se bavil s nevěřícíma byla to větší zábava byli jsme sami sebou narovinu jsme si mezi sebou vysvětlovali věci. Netvarili jsme se jako neviňátka Bůh byl s námi akorad si to někteří neuvědomovali. A když jsem přišel do církve necítil jsem se tam z nějakého důvodu pohodově... A všímáml jsem a všímám si stále křesťany v církvi a vidím že jsou takový křečovití jakoby svázaní a ustrašení. Ale když jsme chodili na diskotéky nebo ve škole jsme dělali blbosti a chlámali jsme se prkotinám tak jsme se uměli vždy odvázat někdy až moc 🤣 a teď v církvi se tváříme jak ublížení nebo jako kdyby nám uletěli mouchy a neumíme si pořádně zapařit na chvály odvázat se. Tohle je dost zvláštní. 🤔 Proč? Když právě jsme poznali pravdu ze které bychom se měli teprve radovat a nebýt svázaní když právě to by nás mělo odvázat a měli bychom pařit víc než kdy před tím. Přestaňme si už na něco hrát vždyť jsme poznali kdo jsme a tím hra skončila. Bůh nás stvořil takové jací jsme a takové nás miluje!!! Prostě buď sám sebou!!! 🙏 Nikdo nemá na Ježíše nikdo tady nechodil a nechodí bez hříchu ani křesťané ne!!! V cirkvi se tváříme jako hrozně duchovní ale vyjdeš ven a zase řešíš nesmysli... Ruku na srdce. Prostě na nic si před Bohem nehrajme on ti vidí do srdce jen on jen on! A to že se budeš v cirkvi tvářit jako věřící a venku budeš řešit nesmysli tak věř že Bůh nenávidí přetvářky!!! Prostě budíček já jsem jakej jsem Bůh mě takového miluje a už vím jak mám mluvit a vím že je to všechno ve slově a když vím kdo jsem tak budu mluvit jen pozitivně. Někdo řekne no já se musím teprve najít.... Kde? Kde prosimtě?! Ve světě? 🤣🤔 Podívej se do zrcadla no udělej tam. Kuk 🤣🙏 věřím že to někdo pochopí. Jen jsem se tady s tím co mám na srdci chtěl podělit s ostatníma. Bůh vám žehnej. 💯🙏
V nejmenovaných církvích se cítím jak v kostele... Já jsem 2 roky spasenej a čekal jsem že v cirkvi nebudu jako v kostele sedět poslouchat pastora a potom jít domů... Když jsem se bavil s nevěřícíma byla to větší zábava byli jsme sami sebou narovinu jsme si mezi sebou vysvětlovali věci. Netvarili jsme se jako neviňátka Bůh byl s námi akorad si to někteří neuvědomovali. A když jsem přišel do církve necítil jsem se tam z nějakého důvodu pohodově... A všímáml jsem a všímám si stále křesťany v církvi a vidím že jsou takový křečovití jakoby svázaní a ustrašení. Ale když jsme chodili na diskotéky nebo ve škole jsme dělali blbosti a chlámali jsme se prkotinám tak jsme se uměli vždy odvázat někdy až moc 🤣 a teď v církvi se tváříme jak ublížení nebo jako kdyby nám uletěli mouchy a neumíme si pořádně zapařit na chvály odvázat se. Tohle je dost zvláštní. 🤔 Proč? Když právě jsme poznali pravdu ze které bychom se měli teprve radovat a nebýt svázaní když právě to by nás mělo odvázat a měli bychom pařit víc než kdy před tím. Přestaňme si už na něco hrát vždyť jsme poznali kdo jsme a tím hra skončila. Bůh nás stvořil takové jací jsme a takové nás miluje!!! Prostě buď sám sebou!!! 🙏 Nikdo nemá na Ježíše nikdo tady nechodil a nechodí bez hříchu ani křesťané ne!!! V cirkvi se tváříme jako hrozně duchovní ale vyjdeš ven a zase řešíš nesmysli... Ruku na srdce. Prostě na nic si před Bohem nehrajme on ti vidí do srdce jen on jen on! A to že se budeš v cirkvi tvářit jako věřící a venku budeš řešit nesmysli tak věř že Bůh nenávidí přetvářky!!! Prostě budíček já jsem jakej jsem Bůh mě takového miluje a už vím jak mám mluvit a vím že je to všechno ve slově a když vím kdo jsem tak budu mluvit jen pozitivně. Někdo řekne no já se musím teprve najít.... Kde? Kde prosimtě?! Ve světě? 🤣🤔 Podívej se do zrcadla no udělej tam. Kuk 🤣🙏 věřím že to někdo pochopí. Jen jsem se tady s tím co mám na srdci chtěl podělit s ostatníma. Bůh vám žehnej. 💯🙏
2 Comments