• ‼️ KONFERENCE ‼️
    s Ricardem Rodriguézem

    Konference plánovaná na 14. 2. 2026 je z organizačních důvodů přesunuta na jiný termín.
    O novém datu vás budeme včas informovat.

    📩 Všichni registrovaní účastníci obdrží informační e-mail, ve kterém si budou moci zvolit jednu z následujících možností:

    zrušení registrace (registrační poplatek bude v plné výši vrácen),

    ponechání registrace platné pro nový termín konference.

    ➡️ Pokud vám nový termín nebude vyhovovat, můžete registraci bez problémů zrušit a poplatek vám bude vrácen.

    Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.
    Přejeme vám požehnaný den.
    Reakce
  • Démonologie: Poznej svého nepřítele a žij ve vítězství 
    Démonologie: Poznej svého nepřítele – a žij z Kristova vítězství Přátelé, téma démonologie v církvi často vyvolává smíšené reakce.Někdo se toho bojí. Někdo je tím až nezdravě fascinovaný. A jiní to raději úplně obejdou, protože „to je moc...
    Reakce
    1 Comments
  • .
    .
    Reakce
    ·23 Plays
  • Tento album me dost zasahl ., ac mu nerozumim ale to ani jazykum od Boha nerozumime a presto je to velmi citlive plne svateho ducha a tohle to same.😘😘😘https://youtu.be/KejX5bRQ1sU?si=1dtMHEuO8BGYbbS0
    Tento album me dost zasahl ., ac mu nerozumim ale to ani jazykum od Boha nerozumime a presto je to velmi citlive plne svateho ducha a tohle to same.😘😘😘https://youtu.be/KejX5bRQ1sU?si=1dtMHEuO8BGYbbS0
    Reakce
  • First servise in new building in RCCG Church 🔥💪 Olayinka Ojo
    First servise in new building in RCCG Church 🔥💪 [Horlaojo]
    Reakce
    1 Comments ·25 Plays
  • Svědectví : když jsem pracoval jako ostraha objektů tak mi jedna sestra řekla ať si zazadam o zálohu 6000kc, zažádal jsem o ní a odpověď neprichazela... No sestra na mě začala tlačit ať se mu ozvu ale já jsem to tak necítil a tak jsem tuto starost v modlitbě předal Pánovi. Asi o týden později jsem jel se sestrou na setkání křesťanů kde jsem nikoho neznal. V půlce akce zamnou přišel jeden bratr takový natěšený a říká mi, pojď se mnou na pokoj Bůh mi tě dal na srdce abych se za tebe modlil, tak se za mě u něj na hotelovém pokoji modlil a na konci modlitby mi dal do ruky 6000kč v eurech a řekl mi že vím co to je. ☝️☝️☝️💯💯💯🙏🙏🙏 Věděl jsem. Sláva Pánu Ježíš je úžasný jemu patří všechen dík, chvála, sláva a uctívání 💯💯❤️❤️☝️☝️🙏🙏Amen.
    Svědectví : když jsem pracoval jako ostraha objektů tak mi jedna sestra řekla ať si zazadam o zálohu 6000kc, zažádal jsem o ní a odpověď neprichazela... No sestra na mě začala tlačit ať se mu ozvu ale já jsem to tak necítil a tak jsem tuto starost v modlitbě předal Pánovi. Asi o týden později jsem jel se sestrou na setkání křesťanů kde jsem nikoho neznal. V půlce akce zamnou přišel jeden bratr takový natěšený a říká mi, pojď se mnou na pokoj Bůh mi tě dal na srdce abych se za tebe modlil, tak se za mě u něj na hotelovém pokoji modlil a na konci modlitby mi dal do ruky 6000kč v eurech a řekl mi že vím co to je. ☝️☝️☝️💯💯💯🙏🙏🙏 Věděl jsem. Sláva Pánu Ježíš je úžasný jemu patří všechen dík, chvála, sláva a uctívání 💯💯❤️❤️☝️☝️🙏🙏Amen.
    Reakce
    1 Comments
  • Modlitba za vysvobození ze závislosti
    „… jsme dlužni, ale ne sami sobě, abychom museli žít podle své vůle.“ Římanům 8:12

    Potřebuješ-li vysvobození ze závislosti, modli se tuto modlitbu: „Nebeský Otče, tvé Slovo říká: ‚Jestliže ve vás přebývá Duch toho, který Ježíše vzkřísil z mrtvých, pak ten, kdo vzkřísil z mrtvých Krista Ježíše, obživí i vaše smrtelná těla Duchem, který ve vás přebývá. A tak, bratří, jsme dlužni, ale ne sami sobě, abychom museli žít podle své vůle. Vždyť žijete-li podle své vůle, spějete k smrti; jestliže však mocí Ducha usmrcujete hříšné činy, budete žít‘ (Římanům 8:11-13).
    Otče, už jsem vyčerpaný z boje s tímto zlozvykem a přiznávám, že jsem vůči němu bezmocný. Proto se nyní zavazuji, že ti odevzdám svou vůli. Dej mi sílu, abych nejen dokázal říct ‚ne‘ satanovým pokušením, ale abych dokázal říct ještě silnější ‚ano‘ tobě a tvému plánu pro můj život. Ty víš, jakou prázdnotu se snažím zaplnit. Zbav mě touhy po tomto návyku a pomoz mi odolat pokušení. Nauč mě, jak vítězně kráčet den za dnem, místo abych si myslel, že svůj problém vyřeším hned a sám.
    Tvé Slovo říká, že pokud mě Syn osvobodí, budu skutečně svobodný (viz Jan 8:36). Tvé Slovo říká, že mohu být víc než vítěz díky tomu, který si mě zamiloval (viz Římanům 8:37). Tvé Slovo říká: ‚… oblečte se v Pána Ježíše Krista a nevyhovujte svým sklonům…‘ (Římanům 13:14). Nyní tedy oděn tvou přítomností a mocí začnu každý den kráčet ve vítězství nad touto závislostí.“
    Modlitba za vysvobození ze závislosti „… jsme dlužni, ale ne sami sobě, abychom museli žít podle své vůle.“ Římanům 8:12 Potřebuješ-li vysvobození ze závislosti, modli se tuto modlitbu: „Nebeský Otče, tvé Slovo říká: ‚Jestliže ve vás přebývá Duch toho, který Ježíše vzkřísil z mrtvých, pak ten, kdo vzkřísil z mrtvých Krista Ježíše, obživí i vaše smrtelná těla Duchem, který ve vás přebývá. A tak, bratří, jsme dlužni, ale ne sami sobě, abychom museli žít podle své vůle. Vždyť žijete-li podle své vůle, spějete k smrti; jestliže však mocí Ducha usmrcujete hříšné činy, budete žít‘ (Římanům 8:11-13). Otče, už jsem vyčerpaný z boje s tímto zlozvykem a přiznávám, že jsem vůči němu bezmocný. Proto se nyní zavazuji, že ti odevzdám svou vůli. Dej mi sílu, abych nejen dokázal říct ‚ne‘ satanovým pokušením, ale abych dokázal říct ještě silnější ‚ano‘ tobě a tvému plánu pro můj život. Ty víš, jakou prázdnotu se snažím zaplnit. Zbav mě touhy po tomto návyku a pomoz mi odolat pokušení. Nauč mě, jak vítězně kráčet den za dnem, místo abych si myslel, že svůj problém vyřeším hned a sám. Tvé Slovo říká, že pokud mě Syn osvobodí, budu skutečně svobodný (viz Jan 8:36). Tvé Slovo říká, že mohu být víc než vítěz díky tomu, který si mě zamiloval (viz Římanům 8:37). Tvé Slovo říká: ‚… oblečte se v Pána Ježíše Krista a nevyhovujte svým sklonům…‘ (Římanům 13:14). Nyní tedy oděn tvou přítomností a mocí začnu každý den kráčet ve vítězství nad touto závislostí.“
    Reakce
  • Vždy to bude tak jak on Chce. Protože všechno co děláme nebo uděláme je tak jak to má být Bůh ví co uděláš zitra co uděláš za týden i za rok v konkrétní den a čas Takze proč si dělat starosti A když si náhodou budeme dělat nějakou starost tak tu starost jednoduše odevzdat Pánovi a bude to tak jak on Chce a věřím že Bůh pro nás nemá nic zlého 🙂🙏 protože on je spravedlivý a miluje nás jsme jeho děti a on náš Tatínek 💯❤️☝️🙏 Amen.Nic se totiž neděje náhodou protože nic není náhoda všechno se děje tak jak Bůh Chce Když si člověk prochází něčím těžkým tak je to z Božího důvodu aby ho to například tak zvaně upevnilo Bůh to s námi myslí dobře Máme brát věci tak jak jsou Nemáme se zlobit nebo být smutní z toho že nám něco nevyšlo, máme se na to dívat tak že nám to nevyšlo proto protože to tak Bůh chtěl a z nějakého důvodu to Bůh dopustil. Všechno se děje tak jak Bůh chce Někdo si říká že má těžkej život ale dívá se na to špatně nebere to tak jak to je a neví že Bůh ho činí silnějším Máme se z toho radovat Protože Bůh pro nás chce jen dobře A člověk na Boha Zapoměl, nechápe že všechno se děje tak jak Bůh chce a proto když se jim něco nedaří tak jsou naštvaní a strašně se tím zabírají a zkoušejí dělat tu stejnou věc znova a znova ale pořád se jim nedaří a nechápe proč, pravda je taková že je to proto protože Bůh to tak chce jeho cesta tam nevede Bůh ho tam nechce jeho cesta je jinde a tohle lidi nechápou protože na Boha zapomněli proto nemůžou chápat co se vůbec děje proč se jim něco nedaří atd...No a potom to končí mnohdy i sebevraždou A kolikrát je to i tak že člověk se snaží řídit člověka a směřovat ho tam a tam... Například i rodiče to dělají s dětmi ale nebude to tak jak to chchteji oni ale jak Bůh to chce a proto když ten člověk uvnitř cítí že tam ho to moc netahne ale kvůli mamince nebo tatínkovi bude dělat tu práci nebo cokoliv a zjistí že ho to vůbec nenaplňuje a nebaví cítí jakoby tam neměl být Protože tam jeho cesta nevedla takže sešel z cesty po které měl jít nešel a šel jinou tou lidskou, člověk ví že ho něco uvnitř táhne jinam ale neví co to je. Protože neví že je to Bůh.
    Vždy to bude tak jak on Chce. Protože všechno co děláme nebo uděláme je tak jak to má být Bůh ví co uděláš zitra co uděláš za týden i za rok v konkrétní den a čas Takze proč si dělat starosti A když si náhodou budeme dělat nějakou starost tak tu starost jednoduše odevzdat Pánovi a bude to tak jak on Chce a věřím že Bůh pro nás nemá nic zlého 🙂🙏 protože on je spravedlivý a miluje nás jsme jeho děti a on náš Tatínek 💯❤️☝️🙏 Amen.Nic se totiž neděje náhodou protože nic není náhoda všechno se děje tak jak Bůh Chce Když si člověk prochází něčím těžkým tak je to z Božího důvodu aby ho to například tak zvaně upevnilo Bůh to s námi myslí dobře Máme brát věci tak jak jsou Nemáme se zlobit nebo být smutní z toho že nám něco nevyšlo, máme se na to dívat tak že nám to nevyšlo proto protože to tak Bůh chtěl a z nějakého důvodu to Bůh dopustil. Všechno se děje tak jak Bůh chce Někdo si říká že má těžkej život ale dívá se na to špatně nebere to tak jak to je a neví že Bůh ho činí silnějším Máme se z toho radovat Protože Bůh pro nás chce jen dobře A člověk na Boha Zapoměl, nechápe že všechno se děje tak jak Bůh chce a proto když se jim něco nedaří tak jsou naštvaní a strašně se tím zabírají a zkoušejí dělat tu stejnou věc znova a znova ale pořád se jim nedaří a nechápe proč, pravda je taková že je to proto protože Bůh to tak chce jeho cesta tam nevede Bůh ho tam nechce jeho cesta je jinde a tohle lidi nechápou protože na Boha zapomněli proto nemůžou chápat co se vůbec děje proč se jim něco nedaří atd...No a potom to končí mnohdy i sebevraždou A kolikrát je to i tak že člověk se snaží řídit člověka a směřovat ho tam a tam... Například i rodiče to dělají s dětmi ale nebude to tak jak to chchteji oni ale jak Bůh to chce a proto když ten člověk uvnitř cítí že tam ho to moc netahne ale kvůli mamince nebo tatínkovi bude dělat tu práci nebo cokoliv a zjistí že ho to vůbec nenaplňuje a nebaví cítí jakoby tam neměl být Protože tam jeho cesta nevedla takže sešel z cesty po které měl jít nešel a šel jinou tou lidskou, člověk ví že ho něco uvnitř táhne jinam ale neví co to je. Protože neví že je to Bůh.
    Reakce
    1 Comments
  • Reakce
  • Reakce
  • Už 5.2.2026 sa uvidíme v Púchove s našou GOD’S Caffe☕️
    Príď si vychutnať výbornú kávu, porozprávať sa s ľudmi, ktorí majú túžbu ťa vypočuť a zažiť, že Boh je živý🔥
    Tešíme sa na teba v Púchove.
    Už 5.2.2026 sa uvidíme v Púchove s našou GOD’S Caffe☕️ Príď si vychutnať výbornú kávu, porozprávať sa s ľudmi, ktorí majú túžbu ťa vypočuť a zažiť, že Boh je živý🔥 Tešíme sa na teba v Púchove.
    Reakce
  • 🔥🙏Jednou za čas se snažíme vydávat rodinný newsletter s aktuálními informacemi a modlitebními prosbami.
    Jako misionář v tuto chvíli ještě nepracuji ve službě na plný úvazek a mimo službu mám zaměstnání na poloviční úvazek. To samozřejmě nepokrývá všechny naše životní náklady.

    Abychom mohli vykonávat Boží dílo, potřebujeme podporovatele – nejen služby, ale i naší rodiny.
    Pokud byste se chtěli stát součástí toho, co Bůh dělá, můžete nás podpořit modlitebně nebo finančně na číslo účtu uvedené v newsletteru.

    Měsíčně potřebujeme přibližně 10–12 tisíc korun jako pravidelnou podporu.
    Naše práce nespočívá pouze v kázání, ale také v psaní materiálů, službě druhým v soukromí a v osobní přípravě. Boží slovo říká, že apoštol Petr zdůraznil: „Musíme se věnovat modlitbě a službě slova.“
    To je nezbytné, abychom tak velké věci nedělali z vlastní síly.

    Budeme vděční za jakýkoliv druh podpory.
    🔥🙏Jednou za čas se snažíme vydávat rodinný newsletter s aktuálními informacemi a modlitebními prosbami. Jako misionář v tuto chvíli ještě nepracuji ve službě na plný úvazek a mimo službu mám zaměstnání na poloviční úvazek. To samozřejmě nepokrývá všechny naše životní náklady. Abychom mohli vykonávat Boží dílo, potřebujeme podporovatele – nejen služby, ale i naší rodiny. Pokud byste se chtěli stát součástí toho, co Bůh dělá, můžete nás podpořit modlitebně nebo finančně na číslo účtu uvedené v newsletteru. Měsíčně potřebujeme přibližně 10–12 tisíc korun jako pravidelnou podporu. Naše práce nespočívá pouze v kázání, ale také v psaní materiálů, službě druhým v soukromí a v osobní přípravě. Boží slovo říká, že apoštol Petr zdůraznil: „Musíme se věnovat modlitbě a službě slova.“ To je nezbytné, abychom tak velké věci nedělali z vlastní síly. Budeme vděční za jakýkoliv druh podpory.
    Reakce
  • Pohnut soucitem
    „Když viděl zástupy, bylo mu jich líto…“ (Matouš 9:36)

    Někdy si myslíme, že Boží vedení přijde jako jasný plán, hlas z nebe nebo „velké povolání“ do daleka. A pak se Bůh ozve úplně jinak: zastaví tě uprostřed běžné cesty… a otevře ti oči pro člověka, který je zrovna před tebou. I Thomas Barnardo chtěl do Číny, ale Bůh mu „dal Londýn“ – přes soucit s dětmi bez domova.

    Možná právě tak poznáš, kam tě Bůh volá: tam, kde tě to bolí. Tam, kde se v tobě zvedne soucit, který nejde přejít. Ježíš „viděl zástupy“ a nebyl chladný pozorovatel. Byl pohnutý. A pak řekl: „Žeň je velká, dělníků málo… proste Pána žně, ať vyšle dělníky“ (Matouš 9:37–38).

    Zkus si dnes položit jednoduchou otázku: Kdo je můj „zástup“? Kdo je vyčerpaný, skleslý, přehlížený – a Bůh mi ho dává do cesty? Někdy nezačneš velkým projektem. Začneš jedním krokem: zprávou, návštěvou, modlitbou, konkrétní pomocí.A jestli čekáš na „jistotu“, začni prosbou: „Pane, dej mi své srdce pro lidi.“ A když tě pohne soucit, neodkládej to. To může být Boží kompas.
    HALLELUJA! Přijímáš to dnes? AMEN!
    Pohnut soucitem „Když viděl zástupy, bylo mu jich líto…“ (Matouš 9:36) Někdy si myslíme, že Boží vedení přijde jako jasný plán, hlas z nebe nebo „velké povolání“ do daleka. A pak se Bůh ozve úplně jinak: zastaví tě uprostřed běžné cesty… a otevře ti oči pro člověka, který je zrovna před tebou. I Thomas Barnardo chtěl do Číny, ale Bůh mu „dal Londýn“ – přes soucit s dětmi bez domova. Možná právě tak poznáš, kam tě Bůh volá: tam, kde tě to bolí. Tam, kde se v tobě zvedne soucit, který nejde přejít. Ježíš „viděl zástupy“ a nebyl chladný pozorovatel. Byl pohnutý. A pak řekl: „Žeň je velká, dělníků málo… proste Pána žně, ať vyšle dělníky“ (Matouš 9:37–38). Zkus si dnes položit jednoduchou otázku: Kdo je můj „zástup“? Kdo je vyčerpaný, skleslý, přehlížený – a Bůh mi ho dává do cesty? Někdy nezačneš velkým projektem. Začneš jedním krokem: zprávou, návštěvou, modlitbou, konkrétní pomocí.A jestli čekáš na „jistotu“, začni prosbou: „Pane, dej mi své srdce pro lidi.“ A když tě pohne soucit, neodkládej to. To může být Boží kompas. HALLELUJA! Přijímáš to dnes? AMEN!
    Reakce
    5 Comments