Ahoj bratři a sestry. Pokouší se mě nachlazení a zesláblost když jsem běhal v dešti a potom ještě zmoknul na evangelizaci tak chci poprosit o modlitbu za uzdravení kdo to bude mít na srdci protože potřebuji fungovat. Děkuji moc a přeji požehnaný den. 🙏
Ahoj bratři a sestry. Pokouší se mě nachlazení a zesláblost když jsem běhal v dešti a potom ještě zmoknul na evangelizaci tak chci poprosit o modlitbu za uzdravení kdo to bude mít na srdci protože potřebuji fungovat. Děkuji moc a přeji požehnaný den. 🙏
Reakce
1 Comments